+420 735 129 966

info@jensportuj.cz

Adam Zeman

30 let, majitel

AdamZeman@jensportuj.cz

Dobrý den, řekl jsem si, že by bylo vhodné se představit, aby jste věděli kdo na opačné straně počítače nebo telefonu vůbec je a kdo je majitelem e-shopu. Jsem obyčejný mladý člověk který pracuje jako seřizovač strojů ve fabrice , chtěl jsem dlouho zkusit podnikat a rozhodl jsem se provozovat e-shop.

Chtěl jsem se s Vámi podělit o to, jak to celé vůbec začalo. Koupil jsem e-shop a celou dobu se snažím zdokonalovat, nebyl by jediný den kdybych si neřekl, jestli jsem neudělal chybu. Stále si říkám, kdo nezkusí neví. Není lehké v dnešní době a na dnešním trhu prorazit, když máte tak velkou konkurenci, ale zkusil jsem to. Neříkám, že je to lehké a že se mi hned daří. Bohužel chce to čas a trpělivost kterou jsem ne vždy měl! Díky e-shopu jsem se naučil byt vice trpělivý. Pro ty z vás, kteří by chtěli něco podobného zkusit opravdu si řekněte všechny pro a všechny proti a dvakrát si rozmyslete než začnete. Je to těžší na psychiku. Nechci aby jste to brali ze si tady stěžuji to vůbec ne ba naopak jsem vděčny za každou objednávku a doufám ze se mi e-shop brzy rozjede.

Konec bylo stěžovaní si na to jak je to těžké řeknu vám i pozitivní zprávy. Jedno pozitivum to má – je to hlavní věc, kterou díky e-shopu získáte a to je komunikace s lidmi. Budete obohaceni zkušenostmi. Myslím, že nikdy není pozdě začít podnikat a já si vybral jistější možnost a to je normálně manuálně pracovat a k tomu se snažit přivydělat podnikáním. Není to jednoduché, ale když mate nějaký sen a chcete si ho splnit tak jako já musíte zkusit všechno.

Myslím si, že to nejdůležitější jsem vám tu o mě napsal, kdyby měl někdo zájem se podělit o zkušenosti a dovednosti nebo jen tak si popovídat, jak cela moje cesta začala – není vůbec žádný problém. Rád vám poradím a snad i pomůžu, když to bude v mých silách. A samozřejmě, pokud máte vy nějaké zkušenosti a chcete se podělit – klidně se mi ozvěte! Pokud jste to dočetli až sem, moc vám za to děkuji. Děkuji za přízeň a za každého zákazníka který na můj e-shop přivítá.

    Jméno

    Email

    Předmět

    Vaše zpráva